sauny infrared na poczerwień

sauny na podczerwień, kabiny combi

Zadzwoń i zapytaj

Strona na sprzedaż

725 66 66 03

Podaj numer oddzwonimy

Podaj imię i numer telefonu

nagrobki z kamienia

Dla kogo sauny na podczerwień? Salamandra Sauny Infrared

Sauny Infrared - sposób na zdrowię i urodę

Relaks po ciężkim dniu

Seans w saunie infrared jest jak wygrzewanie się w lipcowym słońcu. Słuchasz muzyki, czytasz lub zamykasz oczy - a energia wnika w Ciebie i sprawia, że Twoje ciało odżywa. Masz chwilę dla siebie - rozkoszuj się nią.

Sauna Infrared to sauna domowa

Sauna tradycyjna to temperatura zbliżona do 100°C i gorąca para. Pobyt w niej to dla wielu przyjemność - ale wejście do niej stanowi czasem zbyt duże wyzwanie. I na pewno nie jest dla każdego - musisz być zdrowy by z niej korzystać.

W saunie infrared temperatura sięga ok. 50°C. Pobyt w niej jest na tyle nieabsorbujący, że można korzystać z niej codziennie. Nie ma przeciwwskazań, by korzystały z niej dzieci, czy osoby starsze (nawet z chorobami krążenia).

Wynika to z innej filozofii działania - w saunie tradycyjnej ogrzewasz się przez kontakt z gorącym powietrzem - w saunie infrared Twoje ciało jest ogrzewane promieniami podczerwieni, które wnikają w Ciebie tak, jak to robią promienie słoneczne.

A choć temperatury są niższe - wypocisz się tak samo.

Sauna i zdrowie idą ze sobą w parze

Bez względu na prognozę pogody, już po ok. 10-15 minutach od włączenia możesz zaserwować sobie ciepło słońca w czystej i zdrowej postaci. Przynosi zdrowiu szereg korzyści.

Chcesz wiedzieć więcej?

Jeśli chcesz byśmy odpowiedzieli na Twoje wątpliwości - zadaj nam pytanie

Jeśli chcesz zobaczyć jakie modele oferujemy - kliknij tutaj

Cennik saun

cennik saun i kabinJeśli jesteś zainteresowany zakupem zobacz nasze ceny saun

Co o nas mówią

  • (...) Mój podziw wzbudziła cierpliwość, z jaką firma SSI udzielała nam wyjaśnień dotyczących problemów technicznych oraz rzetelna wiedza dotycząca zagadnień związanych z budową sauny.

    (...) Piszę te słowa z głębokim przekonaniem, że kto będzie miał okazję współpracować z frimą SSI spotka się z szybką, profesjonalną i rzetelną obsługą

    mgr Agnieszka Góral
    Właścicielka Gabinetu MANAWA we Wrocławiu